Dobrý den, vítejte na mém e-shopu! Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci, neváhejte mi napsat nebo zavolat! Jsem tu pro vás, Radka

Novinky

Novinky mezi produkty

Dlouho očekávané produkty se siluetou mého oblíbeného flatíka (plemeno psa Flat coated retriever) konečně v nabídce! Tři střihy mikiny, dva střihy trička, mikinošaty, čepice, čelenky - to vše můžete mít nyní se siluetou flat coated retrievera, zatím v černé barvě (mimochodem ta je mezi flataři velmi oblíbená), ale brzy bude možnost mít vše i v dalších barvách (khaki, hnědá, modrá, růžová, apod.).

Moc jsem se na tuhle kolekci těšila a doufám, že vy, moji zákazníci, tuhle snahu oceníte a objednáte buď sobě, nebo svým blízkým. Nenápadně (možná i nápadně) se blíží i čas vánočních dárků, a já si myslím, že pro někoho, kdo toto plemeno miluje by to byl exkluzivní dárek! :-)

 

 

 

Již dva měsíce s vámi!

Již dva měsíce ladím a tuním můj e-shop, aby se vám dobře hledalo, vybíralo a nakupovalo. Někdy je to boj, ale bojovat se musí. A tak většinou přes den šiju, abych na to dobře viděla a večer se ponořím do nejrůznější administrativy a technických vymožeností, aby vše fungovalo jak má :-)

Na webu jsem tedy hned po prvním měsíci změnila kategorie, a do budoucna zde nenajdete jen oblečení pro ženy, ale také pro muže a děti. Přibývat toto zboží bude postupně v množství i v čase :-)))

Takže velkou novinkou končící zimy a začínajícího jara jsou teplákovky a trička. U teplákovek si můžete vybrat typ mikiny, dokonce může mít i mikina jinou barvu než tepláky nebo naopak :-) Vše je o osobní domluvě. Trička jsou více než variabilní, jak barevně, tak délkou rukávů a typem výstřihu. Pokud nenajdete variantu, která by se vám líbila, opravdu stačí napsat a já se vám určitě pokusím vyjít vstříc ve vašem přání.

Jelikož zatím nešiju na sklad, protože chci zajistit slibované limitované edice, tak je většina zboží na e-shopu pouze "na objednávku". Většinu látek mám totiž jen v omezeném množství a pokud bych jí zpracovala "na sklad", tak pak bych nemohla vyhovět vám, kteří chtějí na svém oděvu jakoukoliv úpravu na míru (prodloužení, zkrácení, zvětšení, zmenšení). Do budoucna bych chtěla, aby se toto trochu změnilo a vy jste našli na mém e-shopu jak věci skladem, tak možnost si je objednat i s ušitím na míru. Ale vše má vývoj a svůj čas a určitě se já i vy dočkáme.

Mějte se krásně.

 

Vaše Radka

Vítejte!

Vítejte v e-shopu Radu Style! Je začátek nového roku, nového desetiletí a také se píšou první měsíce života značky Radu Style.

Jsem vděčná za to, že značku mohu posouvat dále nejen tím, co tvořím, ale také tím, že se podařilo spustit tyto stránky a dát tak značce další rozměr. A to především díky vám! Zákaznicím a zákazníkům! Jsem moc ráda, že jste tady, že jste ke mě našli cestu, ať už se jen podívat nebo si pořídit něco nového do svého šatníku.

Stránky samozřejmě budu nadále vylepšovat, tunit a ladit, takže neváhejte posílat své tipy a připomínky, co se vám líbí nebo naopak nelíbí a je potřeba zlepšit. 

Také se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně mých výrobků. Třeba potřebujete něco, co vám ráda splním, jen to nevisí zrovna na webu :-)

Radka

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu