Dobrý den, vítejte na mém e-shopu! Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci, neváhejte mi napsat nebo zavolat! Jsem tu pro vás, Radka

Otázky a odpovědi

  • Můžu zboží vyměnit? 

Ano, samozřejmě, na to máte právo, viz. Obchodní podmínky. Ale jen v případě, že oblečení, které chcete vyměnit vám nebylo ušito na míru. To znamená, že jste si neobjednali např. delší rukávy oproti standardu, apod.

  • Jak poznám svou velikost ? 

U každého produktu naleznete tabulku velikostí a míry u každé velikosti. Nejlepší je tedy přeměřit sebe, případně nějaký kus oblečení, který vám sedí a porovnat tyto míry s mírami v tabulce. Velikosti se mohou u každého střihu lišit. Proto si prosím vaši velikost vždy pečlivě překontrolujte.

  • Jaká je doba dodání? 

U výrobků, u kterých se vám objeví „skladem“ je doba dodání cca 3-4 pracovní dny od připsání platby na náš účet. Tyto výrobky mám ušité a mohu je tedy obratem odesílat. U výrobků s popisem „Na objednávku“ je doba dodání do 2 týdnů od připsání platby na náš účet, pokud se nedomluvíme jinak. Toto zboží totiž opravdu šiji, až když si ho objednáte :-)

  • Kde se se mnou můžete nejlépe spojit? 

Pokud se se mnou chcete spojit ihned a prodiskutovat váš požadavek, volejte v časech 9 – 16 hodin na moje telefonní číslo 606626312.

Nebo mi napište mail na radka@radustyle.cz.

PŘÍPADNÉ VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zboží je možné do 2 týdnů od přijetí zásilky, viz. Obchodní podmínky. Pokud Vám zboží nesedí a nebylo šito na míru, vraťte ho prosím řádně zabalené na tuto adresu:

Radka Zemanová

U Zahrádek 134, 103 00 Praha – Benice

A kontaktujte mne na email: radka@radustyle.cz

Zpět do obchodu