Dobrý den, vítejte na mém e-shopu! Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci, neváhejte mi napsat nebo zavolat! Jsem tu pro vás, Radka

Již dva měsíce s vámi!

Již dva měsíce ladím a tuním můj e-shop, aby se vám dobře hledalo, vybíralo a nakupovalo. Někdy je to boj, ale bojovat se musí. A tak většinou přes den šiju, abych na to dobře viděla a večer se ponořím do nejrůznější administrativy a technických vymožeností, aby vše fungovalo jak má :-)

Na webu jsem tedy hned po prvním měsíci změnila kategorie, a do budoucna zde nenajdete jen oblečení pro ženy, ale také pro muže a děti. Přibývat toto zboží bude postupně v množství i v čase :-)))

Takže velkou novinkou končící zimy a začínajícího jara jsou teplákovky a trička. U teplákovek si můžete vybrat typ mikiny, dokonce může mít i mikina jinou barvu než tepláky nebo naopak :-) Vše je o osobní domluvě. Trička jsou více než variabilní, jak barevně, tak délkou rukávů a typem výstřihu. Pokud nenajdete variantu, která by se vám líbila, opravdu stačí napsat a já se vám určitě pokusím vyjít vstříc ve vašem přání.

Jelikož zatím nešiju na sklad, protože chci zajistit slibované limitované edice, tak je většina zboží na e-shopu pouze "na objednávku". Většinu látek mám totiž jen v omezeném množství a pokud bych jí zpracovala "na sklad", tak pak bych nemohla vyhovět vám, kteří chtějí na svém oděvu jakoukoliv úpravu na míru (prodloužení, zkrácení, zvětšení, zmenšení). Do budoucna bych chtěla, aby se toto trochu změnilo a vy jste našli na mém e-shopu jak věci skladem, tak možnost si je objednat i s ušitím na míru. Ale vše má vývoj a svůj čas a určitě se já i vy dočkáme.

Mějte se krásně.

 

Vaše Radka

Zpět do obchodu